MISJA I WARTOŚCI

Nasza misja i wartości

Instytut Poradnictwa i Wsparcia Rodziny jest placówką przyjazną i bezpieczną, w której pomoc znajdą wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia, a także Ci, którzy chcą rozwinąć swój potencjał. Instytut świadczy usługi w zakresie: pomocy psychologicznej, doradztwa zawodowego, profilowania osobowości zawodowej, analizy grafologicznej, mediacji. Specjaliści reprezentujący placówkę, to profesjonaliści w swoich dziedzinach, ale też osoby o wysokim stopniu empatii, otwarte, przyjazne i pozytywnie nastawione, które dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu potrafią stworzyć warunki sprzyjające przełamywaniu trudności i dążeniu do rozwoju, przy zachowaniu filarów równowagi życiowej. Współpracując z nami, możesz liczyć na fachową pomoc, przyjazną atmosferę i dyskrecję.

W Instytucie Poradnictwa i Wsparcia Rodziny znajdziesz:


 

PROFESJONALIZM


Instytut Poradnictwa i Wsparcia Rodziny jest placówką poradnictwa specjalistycznego wpisaną do rejestru wojewody małopolskiego pod nr WP-IV.9420.5.732011.

DOŚWIADCZONĄ KADRĘ SPECJALISTÓW


Instytut współpracuje z wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy są empatycznymi ludźmi, dla których ważne są potrzeby drugiego człowieka.

SOJUSZNIKÓW W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW


Jesteśmy Twoim sojusznikiem i wsparciem w rozwiązywaniu problemów. Dla nas ważny jesteś Ty i to z czym do nas przychodzisz.

WSPARCIE I AKCEPTACJĘ


Nie oceniamy. Każda trudna sytuacja w życiu człowieka wymaga obecności i wsparcia drugiej osoby. Dlatego chcemy być Twoim wsparciem i pomocą.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie i do Twojej dyspozycji. Jeśli pojawią Ci się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości –napisz do nas! Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.