OFEROWANA POMOC

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Jak możemy pomóc?

Specjaliści Instytutu Poradnictwa i Wsparcia Rodziny są Twoimi sojusznikami w rozwiązywaniu wyzwań dnia codziennego. Chcemy pomóc Ci w zmaganiu się z trudnościami, które są nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Naszą misją jest rozwój jednostki pozwalający na pełne wykorzystanie własnego potencjału. Dla nas jesteś wyjątkowy, dlatego oferujemy Ci wsparcie, pomoc i rozwój. Tak, abyś mógł w pełni cieszyć się życiem.


Doradztwo zawodowe to usługa dedykowana dla osób, które chcą poznać i rozwinąć swój potencjał w zakresie rozwoju i możliwości na rynku pracy. Skorzystanie z porady on-line jest wygodne, komfortowe i bardzo proste. Umożliwia współpracę z doradcą zawodowym w dogodnym dla Klienta czasie i warunkach.

Profilowanie osobowości zawodowej pozwala oszacować możliwości rozwojowe osoby badanej. Możliwości te oznaczają skłonność do określonego sposobu działania, myślenia, przeżywania, zachowania. Są to predyspozycje względnie stałe, a zmiany w nich zachodzą bardzo powoli i w niewielkim stopniu. 

Nasi specjaliści pomogą Ci przetrwać różnego rodzaju kryzysy związane m.in. z chorobą, stratą bliskiej osoby. Chcemy być Twoim sojusznikiem i wsparciem w zaburzeniach nastroju, lękach, problemach w relacjach, zaburzeniach jedzenia i snu, problemach z uzależnieniem, trudnościami w pracy lub problemami wychowawczymi.

Analiza pisma odręcznego może być pomocna w odkrywaniu swoich mocnych, słabych stron oraz talentów drzemiących w każdej jednostce. Zapoznasz się też z ewentualnymi obszarami, które mogą blokować dalszy rozwój i nad którymi warto popracować na sesjach coachingowych lub z doradcą zawodowym. 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie i do Twojej dyspozycji. Jeśli pojawią Ci się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości –napisz do nas! Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.