ZESPÓŁ

Poznaj zespół specjalistów

Empatia, wsparcie i zaangażowanie


Chcemy być Twoim sojusznikiem w pokonywaniu trudności. Nasi specjaliści to po prostu empatyczni ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. 

Profesjonalizm i skuteczność


Wspieramy każdego człowieka. Pomagamy pokonywać trudności, uczymy jak sobie z nimi radzić, a także rozwijamy. Wiemy, że każda – nawet kryzysowa sytuacja może być nowym początkiem.

Jolanta Sarata


 Doradca zawodowy, nauczyciel dyplomowany. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne, przygotowanie do pracy pedagogicznej. Z Humaneo współpracuje od 2008 roku, pełniąc funkcje kierownika działu programów europejskich, dyrektora instytutu certyfikacji kompetencji zawodowych VCC, specjalisty ds. jakości kształcenia, doradcy zawodowego.

 

Monika Straszyńska


psycholog, doradca zawodowy. Posiada wykształcenie wyższe, w 2012 roku ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność psychologia doradztwa zawodowego i organizacji. W ciągu ostatnich trzech lat przeprowadziła niemal tysiąc godzin indywidualnych konsultacji psychologicznych, ponad 200 godzin grupowych warsztatów z zakresu kompetencji miękkich oraz ponad 400 godzin indywidualnego doradztwa.

Natalia Grońska


Psycholog, grafolog, doradca zawodowy i mediator sądowy. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dyrektor Instytutu Poradnictwa i Wsparcia Rodziny. Specjalizuje się w terapii krótkoterminowej. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Racjonalnej Terapii Zachowań. Jest certyfikowanym konsultantem systemu diagnostycznego Insightful Profiler™.

Tomasz Nowak


Absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie Wydziału Pedagogicznego Instytutu Nauk o Wychowaniu i Nauk o Polityce i Administracji. Zainteresowania w obrębie szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej, społecznej, pedagogicznej. Z głównym uwzględnieniem błędów komunikacyjnych zaburzających słuchanie i rozumienie.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie i do Twojej dyspozycji. Jeśli pojawią Ci się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości –napisz do nas! Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.