Instytut Poradnictwa i Wsparcia Rodziny-placówka poradnictwa specjalistycznego

Instytut Poradnictwa i Wsparcia Rodziny


Jest placówką poradnictwa specjalistycznego, prowadzoną przez Humaneo. Swoją działalność rozpoczął w 2011 roku uzyskując wpis do rejestru jednostek poradnictwa specjalistycznego, prowadzonego przez Wojewodę Małopolskiego pod nr WP-IV.9420.5.732011.

Instytut specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i interwencji kryzysowej  skierowanej do osób i rodzin potrzebujących wsparcia specjalistycznego w rozwiązywaniu swoich problemów. W ramach działalności Instytutu realizowane jest również szeroko rozumiane poradnictwo zawodowe, połączone z profilowaniem osobowości zawodowej, oparte na wystandaryzowanych testach psychometrycznych. Instytut współpracuje ze specjalistami z zakresu grafologii, czyniąc swoją ofertę kompleksową.

W związku ze zmianą sposobu funkcjonowania placówek poradnictwa specjalistycznego w okresie pandemii COVID-19, Instytut uruchamia usługi on-line. 

Oferujemy wsparcie z zakresu:


pomoc psychologiczna

interwencja kryzysowa

doradztwo zawodowe

profilowanie osobowości zawodowej

mediacje rodzinne, cywilne, gospodarcze

analiza grafologiczna pisma

SPRAWDŹ NASZE KOMPETENCJE

Jesteśmy placówką poradnictwa specjalistycznego dostępną online

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie i do Twojej dyspozycji. Jeśli pojawią Ci się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości –napisz do nas! Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.